логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Японская Водяная лилия Concordia фото

Nymphaea Concordia Кувшинка Конкордия

Купити водяна лілія Concordia (купити латаття Конкордия). Японська Nymphaea Concordia (латаття Конкордия). Селекція Mr. Satoshi, 2011 року (Японія). Унікальний сорт Nymphaea Concordia з дуже великими махровими квітами жовто - лимонного кольору в діаметрі близько 18 - 20 см. Унікальність латаття Concordia ще і в тому що він постійно цвіте. Квіти йдуть один за іншим. У наш розплідник Waterlilia латаття Concordia привезли в 2017 році і відразу була посаджена в 20 літровий контейнер з внесенням комплексного добрива для нимфей, поставлена в ставок глибиною 60 см. В перший рік такий високий показник цвітіння латаття Concordia просто здивував усіх. Бутони квітів розташовуються трохи вище за поверхню води і як тільки розпускаються відразу лягають на воду із за своїх великих розмірів. Листя водяної лілії Concordia має красиве коричневе крапление. Водяна лілія Concordia невибаглива у вирощуванні, добре зимує. Найголовніше вимога зимівлі усього латаття, що б корінь / ризома не потрапили в зону промерзання. Цей найкрасивіший сорт для тих у кого ще немає в ставку латаття Японської селекції!

RUS. Купить водяная лилия Concordia (купить кувшинку Конкордия). Японская Nymphaea Concordia (кувшинка Конкордия). Селекция Mr. Satoshi, 2011 года (Япония). Уникальный сорт Nymphaea Concordia с очень крупными махровыми цветами жёлто - лимонного цвета в диаметре около 18 - 20 см. Уникальность кувшинки Concordia ещё и в том что он постоянно цветёт. Цветы идут один за другим. В наш питомник Waterlilia кувшинку Concordia привезли в 2017 году и сразу была посажена в 20 литровый контейнер с внесением комплексного удобрения для нимфей, поставлена в пруд глубиной 60 см. В первый год такой высокий показатель цветения кувшинки Concordia просто удивил всех. Бутоны цветов располагаются чуть выше поверхности воды и как только распускаются сразу ложатся на воду из за своих крупных размеров. Листья водяной лилии Concordia имеют красивое коричневое крапление. Водяная лилия Concordia неприхотлива в выращивании, хорошо зимует. Самое главное требование зимовки всех кувшинок, что бы корень/ризома не попали в зону промерзания. Этот красивейший сорт для тех у кого ещё нет в пруду кувшинки Японской селекции! Что бы купить нимфею Concordia на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Concordia

 

1000 грн.