логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

Акція! При замовленні від 5 000 гривен ви отримаєте в подарунок авторський новий сорт водяної лілії виведений в розпліднику Waterlilia! Акція дійсна увесь 2021 рік!

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Comanche фото

Nymphaea Comanche Кувшинка Команчи

Купить водяная лилия Comanche (Купить кувшинку Команчи)

Кувшинка Comanche, селекция Латур - Марлиака 1910 год. Тип корнвища - ананасовый.

Очень красивая нимфея для средних не больших прудов, пластиковых прудовых форм, глубиной около 50 см.

Цветы в диаметре около 13 - 15 см. Имеют разные оттенки от жёлто - красного до медного цвета. В пруду возвышаются над поверхностью воды до 10 см.

Листья овальные, тёмно - зелёные с коричневым крапом, который более выражен с изнанки листа в виде мраморной крошки. Диаметр листьев около 17 - 18 см. Площадь покрытия воды листовой массой около 60 - 80 см.

Глубина посадки 20 - 40 см., от корня до поверхности воды.

Водяная лилия Comanche имеет обильное цветение, всегда будет радовать своими цветами. Растёт хорошо и в полу тени и на открытых солнечных участках водоёма. Неприхотливый сорт. Хорошо зимует.

Что бы купить нимфею Comanche на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Comanche

 

350 грн.