логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Colorado фото

Nymphaea Colorado Нимфея Колорадо

Купити водяна лілія Colorado (Купити латаття Колорадо). Nymphaea Colorado (Німфея Колорадо) відноситься до помаранчевої колірної групи нимфей. Селекція Кирка Строна 1994 роки. Сорт латаття Колорадо вийшов при схрещуванні Нимфеи Luise Villemorette з нимфеей Mexicana. У розпліднику Waterlilia нимфею Colorado вирощують з 2017 року. За короткий час латаття Colorado показало чудове щедре цвітіння і хорошу приживаність. Тип кореневища Марлиак тому підійдуть стандартні контейнери для посадки водяних лілій. Для стимуляції зростання, правильному формуванню кореневої і щедрому цвітінню сприяє комплексне добриво для нимфей (бажано). Квіти дуже красиві зірчастої форми височіють над поверхнею води. По вимірах в розпліднику Waterlilia діаметр квітів в середньому складає близько 15 см. В контейнерах де в грунт було внесено добриво виміри діаметру квітів показали в середньому 17 см. Колір квітів варіюється в помаранчевий рожевих тонах, а його контрастність залежить від погодних чинників. Листя у латаття Колорадо має круглу форму, по вимірах в розпліднику Waterlilia їх діаметр складає в середньому близько 20 см і один кущ в змозі закрити трохи більше метра площі поверхні ставка. За характеристиками сорту водяна лілія Colorado є крупно рослою і підходить для великих ставків. Але в розпліднику Waterlilia не було посадок у великі ставки. Упевнено можу сказати що водяну лілію Colorado в розпліднику Waterlilia висаджували в ставки глибиною від 40 до 60 см. На таких глибинах і зафіксовані усі показники хорошого зростання і щедрого цвітіння. У інтернет магазині Waterlilia латаття Колорадо можна замовити / купити ту, що вже росте в контейнері.

RUS. Купить водяная лилия Colorado (Купить кувшинка Колорадо). Nymphaea Colorado (Нимфея Колорадо) относится к оранжевой цветовой группе нимфей. Селекция Кирка Строна 1994 года. Сорт кувшинки Колорадо получился при скрещивании Нимфеи Luise Villemorette с нимфеей Mexicana. В питомнике Waterlilia нимфею Colorado выращивают с 2017 года. За короткое время кувшинка Colorado показала превосходное обильное цветение и хорошую приживаемость. Тип корневища Марлиак поэтому подойдут стандартные контейнеры для посадки водяных лилий. Для стимуляции роста, правильному формированию корневой и обильному цветению способствует комплексное удобрение для нимфей (желательно). Цветы очень красивые звёздчатой формы возвышаются над поверхностью воды. По замерам в питомнике Waterlilia диаметр цветов в среднем составляет около 15 см. В контейнерах где в грунт было внесено удобрение замеры диаметра цветов показали в среднем 17 см. Цвет цветов варьируется в оранжево розовых тонах, а его контрастность зависит от погодных факторов. Листья у кувшинки Колорадо имеют круглую форму, по замерам в питомнике Waterlilia их диаметр составляет в среднем около 20 см и один куст в состоянии закрыть чуть более метра площади поверхности пруда. По характеристикам сорта водяная лилия Colorado является крупно рослым и подходит для больших прудов. Но в питомнике Waterlilia не было посадок в большие пруды. Уверенно могу сказать что водяную лилию Colorado в питомнике Waterlilia высаживали в пруды глубиной от 40 до 60 см. На таких глубинах и зафиксированы все показатели хорошего роста и обильного цветения. В интернет магазине Waterlilia кувшинку Колорадо можно заказать / купить уже растущую в контейнере. Что бы купить нимфею Colorado на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Colorado

 

600 грн.