логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Clyde Ikins с цветами фото

Nymphaea Clyde Ikins Кувшинка Клайд Икинс

Купити водяну лілію Clyde Ikins (Купити нимфею Клайд Икинс) в інтернет магазині латаття Waterlilia Водяна лілія Clyde Ikins, селекція Kirk Strawn 1996 року, США. Пішла від водяних лілій Nigel і Mexsicana. Тип кореневища - Marliac. Латаття Clyde Ikins має напрочуд красиві квіти тепло - персикового кольору, діаметром близько 12 - 15 см. При цьому дуже рясно цвіте. У водяної лілії Clyde Ikins одночасно може цвісти до 7 квітів, середня кількість 3 квітки. Квіти височіють над поверхнею води на 15 - 20 см, і розташовані в центрі куща, а листя розходиться в сотроны до 120 см, це дуже красиво. Форма такого розташування ідеальна і в ставку смотриться дуже стильно. Універсальна глибина посадки від кореня до поверхні води до 60 - 80 см. Листя має оливковий - зелений колір з коричневою плямистістю. Історія нимфеи Clyde Ikins дивовижна. Цей сорт міг і не потрапити в наші водойми, оскільки не пройшов перший відбір у гибридизатора і повинен був потрапити у брухт. Але завдяки його другу Клайду, який убидил Кирка в красі квітки і тим самим подарував світу дуже унікальний сорт, який надалі був названий його ім'ям Clyde Ikins.

RUS. Купить водяную лилию Clyde Ikins (Купить нимфею Клайд Икинс) в интернет магазине кувшинок Waterlilia. Водяная лилия Clyde Ikins, селекция Kirk Strawn 1996 года, США. Произошла от водяных лилий Nigel и Mexsicana. Тип корневища - Marliac. Кувшинка Clyde Ikins обладает удивительно красивыми цветами тёпло - персикового цвета, диаметром около 12 - 15 см. При этом очень обильно цветёт. У водяной лилии Clyde Ikins одновременно может цвести до 7 цветов, среднее количество 3 цветка. Цветы возвышаются над поверхностью воды на 15 - 20 см., и расположены в центре куста, а листья расходятся в сотроны до 120 см., это очень красиво. Форма такого расположения идеальна и в пруду смотриться очень стильно. Универсальная глубина посадки от корня до поверхности воды до 60 - 80 см. Листья имеют оливково - зелёный цвет с коричневой пятнистостью. История нимфеи Clyde Ikins удивительна. Этот сорт мог и не попасть в наши водоёмы, поскольку не прошёл первый отбор у гибридизатора и должен был попасть в утиль. Но благодаря его другу Клайду, который убидил Кирка в красоте цветка и тем самым подарил миру очень уникальный сорт, который в последствии был назван его именем Clyde Ikins. Что бы купить нимфею Clyde Ikins на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - Нимфея Clyde Ikins

 

800 грн.