логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Chrysantha фото

Nymphaea Chrysantha Кувшинка Хризанта

Купити карликову водяну лілію Chrysantha (купити карликове латаття Chrysantha, купити нимфею Хризанта). Водяна лілія Chrysantha, селекція Латур - Марлиака 1905 року, Франція Латаття Chrysantha підходить для вирощування в дрібних ставках, вазонах, діжах, тазах і будь-яких невеликих місткостях в літній період. На зимівлю нимфею необхідно утримувати на непромерзаючій глибині або забрати в підвал. Рекомендована глибина посадки близько 10 - 30 см. У водяної лілії Chrysantha прекрасні, дрібні, помаранчевого кольору квітки в діаметрі близько 4 - 5 см. Але насправді квітка може міняти різноманітність колірних контрастів як хамелеон, від жовтувато - рожевого до рожево - мідного. Це залежить від погоди, освітлення, температури води і повітря. Площа покриття води листовою масою у латаття Chrysantha складає до 40 см. Листя в діаметрі до 10 см, зелені з коричневими розлученнями. В цілому карликова нимфея Chrysantha дуже компактна, невибаглива у вирощуванні, рясно цвіте навіть в полу тіні. Можливе вирощування в акваріумі під фито лампами. Що б купити латаття Chrysantha на нашому сайті - натисніть кнопку "Купити" і оформіть замовлення. Можна замовити по тел. 050 710 25 99 або 097 330 21 31.

RUS. Купить карликовую водяную лилию Chrysantha (купить карликовую кувшинку Chrysantha, купить нимфею Хризанта). Водяная лилия Chrysantha, селекция Латур - Марлиака 1905 года, Франция. Кувшинка Chrysantha подходит для выращивания в мелких прудах, вазонах, кадках, тазах и любых небольших ёмкостях в летний период. На зимовку нимфею необходимо содержать на непромерзающей глубине или забрать в подвал. Рекомендуемая глубина посадки около 10 - 30 см. У водяной лилии Chrysantha великолепные, мелкие, оранжевого цвета цветки в диаметре около 4 - 5 см. Но на самом деле цветок может менять разнообразие цветовых контрастов как хамелеон, от жёлтовато - розового до розово - медного. Это зависит от погоды, освещения, температуры воды и воздуха. Площадь покрытия воды листовой массой у кувшинки Chrysantha составляет до 40 см. Листья в диаметре до 10 см., зелёные с коричневыми разводами. В целом карликовая нимфея Chrysantha очень компактна, неприхотлива в выращивании, обильно цветёт даже в полу тени. Возможно выращивание в аквариуме под фито лампами. Что бы купить кувшинку Chrysantha на нашем сайте - нажмите кнопку "Купить" и оформите заказ. Можно заказать по тел. 050 710 25 99 или 097 330 21 31. Что бы купить нимфею Chrysantha на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Chrysantha

 

450 грн.