логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Burgundy Princess фото

Nymphaea Burgundy Princess Кувшинка Бургундская Принцесса

Nymphaea Burgundy Princess (Латаття Бургундська Принцеса). Опис сорту з собстенного спостереження в розпліднику Waterlilia. Одна з найяскравішого латаття з червоними кольорами. Дорослий кущ латаття Burgundy Princess має щедре цвітіння при використанні комплексного добрива для нимфей. Якщо розглядати саму квітку, то складається враження, що усі бархатисті пелюстки усіяні великим колличеством гранатових зірочок, які щільно прилягають один до одного. Та ж не дивлячись на те що квіти мають не больбшой розмір, всього 6 - 10 (см), уся композиція кольорів нагадує жменю рубінів розсипаних по гладіні води. Сорт водяної лілії Burgundy Princess компактний, добре підійде для посадки у вазони, малі і среднии ставки, глибиною від 30 - 40 (см). Для посадки можна використати не великий контейнер, наприклад 5 - 7 літрів. Листя досягає діаметру 15 (см) і мають оливкове забарвлення. Водяна лілія Burgundy Princess селекція Kirk Strawn (США) 1993г. При схрещуванні латаття Prink Deauty і латаття Perry's Pink. Внаслідок чого вийшов найкрасивіший сорт з червоно рубіновими кольорами. Водяна лілії Burgundy Princess не примхлива у вирощуванні, добре зимує і швидко виходить із зимівлі випускаючи спочатку листові втечі і як тільки вода досить прогріється з ценра куща з'являться колірні. Моя порада для тих у кого невеликий ставок, поселите в нім латаття Бургундська Принцеса і вона буде шикарною урашением ставка, а самі квіти довго притягуватимуть до себе увагу усіх не байдужих любителів водної краси.

RUS. Nymphaea Burgundy Princess (Кувшинка Бургундская Принцесса). Описание сорта из собстенного наблюдения в питомнике Waterlilia. Одна из самых ярких кувшинок с красными цветами. Взрослый куст кувшинки Burgundy Princess имеет обильное цветение при использовании комплексного удобрения для нимфей. Если рассматривать сам цветок, то складывается впечатление, что все бархатистые лепестки усеяны большим колличеством гранатовых звёздочек, которые плотно прилегают друг к другу. Да же не смотря на то что цветы имеют не больбшой размер, всего 6 - 10 (см.), вся композиция цветов напоминает горсть рубинов рассыпанных по глади воды. Сорт водяной лилии Burgundy Princess компактный, хорошо подойдёт для посадки в вазоны, малые и среднии пруды, глубиной от 30 - 40 (см.). Для посадки можно использовать не большой контейнер, например 5 - 7 литров. Листья достигают диаметра 15 (см.) и имеют оливковый окрас. Водяная лилия Burgundy Princess селекция Kirk Strawn (США) 1993г. При скрещивании кувшинки Prink Deauty и кувшинки Perry's Pink. В результате чего получился красивейший сорт с красно рубиновыми цветами. Водяная лилии Burgundy Princess не прихотлива в выращивании, хорошо зимует и быстро выходит из зимовки выпуская вначале листовые побеги и как только вода достаточно прогреется из ценра куста появятся цветовые. Мой совет для тех у кого небольшой пруд, поселите в нём кувшинку Бургундская Принцесса и она будет шикарным урашением пруда, а сами цветы будут долго притягивать к себе внимание всех не равнодушных любителей водной красоты. Что бы купить нимфею Burgundy Princess на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Burgundy Princess 

 

450 грн.