логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Купить Nymphaea Bola кувшинка Бола фото

Nymphaea Bola Кувшинка Бола

Купить Nymphaea Bola (кувшинка Бола)

Водяная лилия Bola, селекция Dieter Bechthold, 2001 года. Кувшинка Bola относится к розовой цветовой группе.

У водяной лилии Bola цветы имеют пионовидную форму в диаметре около 10 см. Обильное цветение начинается на второй год после посадки.

Листья у кувшинки Bola зелёные в диаметре около 15 - 18 см., площадь покрытия в пруду около 100 см.

Глубина посадки от корня до поверхности воды около 50 см.

Отзывы о водяной лилии Bola: Несмотря на то что кувшинка Bola была выведена 17 лет назад, на рынке нимфей остаётся очень редким сортом. В пруду смотрится великолепно благодоря обильности цветения и необычной формы цветов, лепестки котрых собраны в клубок и напоминают садовый пион. Это очень красиво. Сорт Bola неприхотлив в выращивании. Нужно следить за ним, вовремя подкармливать и пересаживать и кувшинка будет радовать вас красивыми цветами.

Что бы купить нимфею Bola на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Bola

 

 

 

950 грн.