логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Blushing Bride

Nymphaea Blushing Bride кувшинка "Блашинг Брайд"

Латаття Blushing Bride (нимфея Сором'язлива наречена) дуже великий сорт. Квітка махрова - чашовидна, пелюстки загострені, колір персиковий в центрі до країв кремовий з яскраво жовтими тичинками. Листя зелене діаметром 20 - 25 (см) з коричневими плямами. Nymphaea Blushing Bride одна з найбільших, красивих і неповторних!!! Підходить для середніх і великих ставків. Дуже рідкісний сорт у продажу. Квіти: пионовидные, махрові, дуже великі. Діаметр квітки : 20 (см). Глибина посадки : 40 - 60 (см). Площа покриття (кв.м.) : 1,2 - 1,8. Період цвітіння : травень - жовтень.

RUS. Кувшинка Blushing Bride (нимфея Застенчивая невеста) очень крупный сорт. Цветок махровый — чашевидный, лепестки заостренные, цвет персиковый в центре к краям кремовый с ярко желтыми тычинками. Листья зеленые с коричневыми разводами пятнами, диаметром 20 - 25 (см). Nymphaea Blushing Bride одна из самых больших, красивых и неповторимых!!! Подходит для средних и больших прудов. Очень редкий сорт в продаже. Цветы: пионовидные, махровые, очень крупные. Диаметр цветка: 20 (см). Глубина посадки: 40 - 60 (см). Площадь покрытия (кв.м.): 1,2 - 1,8 Период цветения : май - октябрь. Что бы купить нимфею Blushing Bride на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Blushing Bride

 

1700 грн.