логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Black Cherry фото

Nymphaea Black Cherry Кувшинка Блэк Черри

Купити Nymphaea Black Cherry (купити латаття Блэк Черри) селекція Tony Moore 2010 року, США. Водяна лілія Black Cherry переводиться як нимфея "Чорна Вишня", що відповідає кольору пелюсток квітки. Квіти у водяної лілії Black Cherry темно червоного кольору звездочной форми в діаметрі близько 12 см. Досить рясно цвіте. Дуже багато кольорів височіють над поверхнею води, що надає оригінальність цьому сорту. У нашому розпліднику водяну лілію Black Cherry вирощуємо на глибині близько 50 см, при цьому нимфея показує добрі результати в цвітінні. За нашими спостереженнями, враховуючи длинну листових стебел латаття Black Cherry можна висаджувати на глибину до 70 см. В літній період нимфею Black Cherry як і інші сорти нимфей бажано переставляти на глибину 30 - 50 см, для кращого і щедрішого цвітіння, якщо звичайно в ставку є така можливість (наявність сходинок з різними глибинами). Листя оливкового кольору, мають округлу форму в діаметрі близько 25 см. Площа покриття води листовою масою у латаття Black Cherry складає близько 70 см. На нашу думку сорт водяної лілії Black Cerry невибагливий у вирощуванні, рясно цвіте і добре приживається. Для усіх хто любить темно червоні квіти цей сорт дійсно вам сподобається. Для замовлення кликніть на "Купити" і оформите замовлення.

RUS. Купить Nymphaea Black Cherry (купить кувшинка Блэк Черри) селекция Tony Moore 2010 года, США. Водяная лилия Black Cherry переводится как нимфея "Чёрная Вишня", что соответствует цвету лепестков цветка. Цветы у водяной лилии Black Cherry тёмно красного цвета звёздочной формы в диаметре около 12 см. Достаточно обильно цветёт. Очень много цветов возвышаются над поверхностью воды, что придаёт оригинальность данному сорту. В нашем питомнике водяную лилию Black Cherry выращиваем на глубине около 50 см., при этом нимфея показывает хорошие результаты в цветении. По нашим наблюдениям, учитывая длинну листовых стеблей кувшинку Black Cherry можно высаживать на глубину до 70 см. В летний период нимфею Black Cherry как и другие сорта нимфей желательно переставлять на глубину 30 - 50 см., для лучшего и обильного цветения, если конечно в пруду есть такая возможность (наличие ступенек с разными глубинами). Листья оливкового цвета, имеют округлую форму в диаметре около 25 см. Площадь покрытия воды листовой массой у кувшинки Black Cherry составляет около 70 см. По нашему мнению сорт водяной лилии Black Cerry неприхотлив в выращивании, обильно цветёт и хорошо приживается. Для всех кто любит тёмно красные цветы этот сорт действительно вам понравится. Для заказа кликните на "Купить" и оформите заказ. Что бы купить нимфею Black Cerry на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Black Cherry

 

 

 

1300 грн.