логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяна лілія Bavaria фото

Nymphaea Bavaria Водяна лілія Баварія

Водяна лілія Bavaria (латаття Баварія), реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 4-20).

Німфея Bavaria середньо - дрібний сорт, виведений для вирощування в невеликих садових ставках, вазонах, пластикових ставкових формах глибиною до 50 см. У водяної лілії Bavaria квіти пурпурно - червоного кольору в діаметрі 5-7 см. Листя ясно зелені в діаметрі близько 12 - 15 см. Для водяної лілії Bavaria треба трохи місця, що дуже важливо для маленького ставка з обмежений простір, а бажання є посадив декілька невеликий водяний лілія. Площа покриття води близько 40 см. Глибина посадки 25 - 40 см.

Rus. Водяная лилия Bavaria (кувшинка Бавария), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 4-20). Нимфея Bavaria средне - мелкий сорт, выведенный для выращивания в небольших садовых прудах, вазонах, пластиковых прудовых формах глубиной до 50 см. У водяной лилии Bavaria цветы пурпурно - красного цвета в диаметре 5-7 см. Листья светло зелёные в диаметре около 12 - 15 см. Для водяной лилии Bavaria нужно немного места, что очень важно для маленьких прудов с ограниченным пространством, а желание есть посадить несколько небольших водяных лилий. Площадь покрытия воды около 40 см. Глубина посадки 25 - 40 см.

 

900 грн.