логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Barbara Dobbins фото

Nymphaea Barbara Dobbins Кувшинка Барбара Доббинс

Nymphaea Barbara Dobbins (Латаття Барбара Доббинс). Дуже красивий сорт водяної лілії відноситься до персикової групи нимфей. Селекція Кирка Строна (США) 1996 року (хрест n. odorata c n. mexicana). У розпліднику Waterlilia вирощується з 2017 року. Водяна лілія Барбара Доббинс рясно квітучий сорт. Квіти мають зірчасту форму і в перші дні цвітіння височіють над поверхнею води, а в подальші лягають на воду. По вимірах в розпліднику Waterlilia діаметр квіток складає в середньому 15 см. Для кращого і щедрішого цвітіння раджу при посадці латаття Barbara Dobbins вносить в грунт комплексне добриво, до того ж добриво забезпечує правильний розвиток кореневої системи і формує красиву форму куща водяної лілії. Листя при цьому придбаває щільні стебла, а саме листя стає блискучими з соковитим оливковим відливом. У водяної лілії Barbara Dobbins листя має коричневий крап. Це дуже оригінально і привабливо. Водяну лілію Barbara Dobbins можна висаджувати в малих і середніх ставках глибиною близько 40 - 60 см. При цьому треба врахувати, що у міру свого формування Німфея Барбара Доббинс на 2 -й рік здатна закрити близько 120 см поверхні води своєю листовою і квітковою масою. У інтернет магазині Waterlilia латаття Barbara Dobbins ви придбаваєте вже висаджене в контейнер з поживним грунтом, яка була висаджена в розпліднику Waterlilia. Якість посадочного матеріалу гарантована висока і відповідає усім нормам і стандартам посадочного матеріалу.

RUS. Nymphaea Barbara Dobbins (Кувшинка Барбара Доббинс). Очень красивый сорт водяной лилии относящийся к персиковой группе нимфей. Селекция Кирка Строна (США) 1996 года (крест n. odorata c n. mexicana). В питомнике Waterlilia выращивается с 2017 года. Водяная лилия Барбара Доббинс обильно цветущий сорт. Цветы имеют звёздчатую форму и в первые дни цветения возвышаются над поверхностью воды, а в последующие ложатся на воду. По замерам в питомнике Waterlilia диаметр цветков составляет в среднем 15 см. Для лучшего и обильного цветения советую при посадке кувшинки Barbara Dobbins вносить в грунт комплексное удобрение, к тому же удобрение обеспечивает правильное развитие корневой системы и формирует красивую форму куста водяной лилии. Листья при этом приобретают плотные стебли, а сами листья становится блестящими с сочным оливковым отливом. У водяной лилии Barbara Dobbins листья имеют коричневый крап. Это очень оригинально и привлекательно. Водяную лилию Barbara Dobbins можно высаживать в малых и средних прудах глубиной около 40 - 60 см. При этом нужно учесть, что по мере своего формирования Нимфея Барбара Доббинс на 2 -й год способна закрыть около 120 см. поверхности воды своей листовой и цветочной массой. В интернет магазине Waterlilia кувшинку Barbara Dobbins Вы приобретаете уже высаженную в контейнер с питательным грунтом, которая была высажена в питомнике Waterlilia. Качество посадочного материала гарантировано высокое и соответствует всем нормам и стандартам посадочного материала. Все нюансы посадки и выращивания водяных лилий Вы можете увидеть в разделе "полезная информация". Всего Вам доброго и удачи! Что бы купить нимфею Barbara Dobbins на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Barbara Dobbins

 

600 грн.