логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Ball фото

Nymphaea Ball Кувшинка Мяч

Водяная лилия Ball (кувшинка Мяч), регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 9-19)

Водяная лилия Ball (Кувшинка Мяч) селекция Александра Белошапко 2019 года, Украина

Водяная лилия Ball новый сорт с широкими округлой формы цветами в диаметре около 15 (см.) розового цвета. Цветение постоянное, груповое по два - три цветка одновременно. По форме цветов нимфея Ball напоминает тропические нимфеи.

Красиво смотрится в пруду в группе нимфей состоящих из 3 - 5 кустов. Универсальная глубина посадки 30 - 70 см. Можно высаживать в удобном и запланированном месте.

Неприхотливый сорт. Хорошо зимует, обильно цветёт. Листья круглой формы до 20 см., оливково - бурого цвета. Площадь покрытия воды до 100 см.

Для посадки нимфеи Ball потребуется не большой контейнер объёмом до 10 литров. Пересадку, деление, обновление грунта и внесения удобрения рекомендуем проводить каждый третий год.

Водяную лилию Ball можно выращивать в вазонах, пластиковых прудовых формах, в натуральных прудах, в заводях рек без течения.

Если возникли вопросы по сорту водяной лилии Ball, звоните, пишите Viber 050 - 710 - 25 - 99, Александр

 

 

 

 

750 грн.