логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Awesome цветок фото

Nymphaea Awesome Кувшинка Авесом

Водяна лілія Awesome одна з самих махрових нимфей в персиковій групі. Великі квіти в діаметрі близько 15-18 см. Перші квіти можуть мати легку гофрированность пелюсток. Сорт водяної лілії Awesome виведений 2012 року американським селекціонером Tony Moore. А в 2013 році на міжнародному конкурсі водяних лілій (IWGS) - нимфея Awesome зайняла друге місце в номінації "краще харди (зимуюча / витривала) латаття". Водяну лілію Awesome можна висаджувати в натуральні і штучні ставки, невибагливий сорт. Універсальна глибина посадки 30 - 80 см. Великий сорт з красивим, соковитим і яскравим листям, може займати близько 1-1.2 м площі ставка. Діаметр листя окло 25 см. Лист має крапление, що надає лататтю Awesome додаткову привабливість. Візуально німфея Awesome набагато красивіше чим на фото. Це стосується багатьох сортів, коли камера не передає усього захвату від побаченого в живу. Німфея Awesome чудовий сорт, від якого складно відвести погляд. Надовго зачаровує розміром і махровою дивовижних кольорів. Якщо ви любитель екзотики, найвишуканіших сортів водяних лілій, тоді ця нимфея точно для вас!

RUS. Водяная лилия Awesome одна из самых махровых нимфей в персиковой группе. Крупные цветы в диаметре около 15-18 см. Первые цветы могут иметь лёгкую гофрированность лепестков. Сорт водяной лилии Awesome выведен 2012 году американским селекционером Tony Moore. А в 2013 году на международном конкурсе водяных лилий (IWGS) - нимфея Awesome заняла второе место в номинации "лучшая харди (зимующая / выносливая) кувшинка". Водяную лилию Awesome можно высаживать в натуральные и искусственные пруды, неприхотливый сорт. Универсальная глубина посадки 30 - 80 см. Крупный сорт с красивой, сочной и яркой листвой, может занимать около 1-1.2 м площади пруда. Диаметр листьев окло 25 см. Лист имеет крапление, что придаёт кувшинке Awesome дополнительную привлекательность. Визуально нимфея Awesome намного красивее чем на фото. Это касается многих сортов, когда камера не передаёт всего восторга от увиденного в живую. Нимфея Awesome восхитительный сорт, от которого сложно отвести взор. Надолго завораживает размером и махровостью чудесных цветов. Если вы любитель экзотики, самых изысканных сортов водяных лилий, тогда эта нимфея точно для вас! Водяная лилия Awesome продаётся в контейнере!

 

2600 грн.