логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Arc-en-Ciel фото цветка

Nymphaea Arc en Ciel Кувшинка Арк ен Циел

Купить водяную лилию Arc-en-Ciel (нимфея Радуга) с нежно розовыми цветами и уникальной расцветкой листьев. Селекция Латур - Марлиака 1901 год, Франция

Водяная лилия Arc-en-Ciel отличается от всех своих собратьев своеобразной листвой, которая явлется важным украшением этого сорта. Крапление на листьях может быть разных цветов, жолтым, розовым, зелёным, сиреневым, белым. Сами листья также могут быть ярко зелёные или частично розовые в диаметре до 20 см.

Водяная лилия Arc-en-Ciel крупный сорт, площадь покрытия воды составляет около 120 см.

Цветы пастельного тона, светло розовые в диаметре до 15 см.

Универсальная глубина посадки 30 - 80 см.

У водяной лилии Arc-en-Ciel одоратный тип корневища, советуем для посадки подбирать удлинённой формы контейнер.

Во время цветения - цветы расположены над поверхностью воды на плотных стеблях. Цветение среднее, более иненсивно начинает цвести на второй год после посадки.

Кувшинка Arc-en-Ciel продаётся в контейнере!

 

500 грн.