логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Alanya фото цветка

Nymphaea Alanya Кувшинка Аланья

Водяна лілія Alanya, реєстраційний номер в реєстрі розплідника Waterlilia (Beloshapko W 4-19).

Селекція Олександра Білошапко 2019 рік, Україна

Німфея Аланья відноситься до персикової групи нимфей, дуже теплий, насичений колір. Від першого ряду пелюсток рожевого відтінку що переходять в жовті і помаранчеві, в цілому створює сонячну палітру персикової тональності. Квіти середньо - великі 15-17 (см). Німфея Аланья з щедрою листовою масою, ідеально підходить для ставків де спостерігається перегрівання води і треба якомога більше листової маси для притінення. Особливо для ставків з рибками, що б в жаркі, спекотливі дні ним було де сховатися від пекучого сонця. Глибина посадки до 90 (см). Кращі показники на глибині до 70 (см) (рекомендована). Німфея Аланья може рости і на більшій глибині, але це відіб'ється на цвітінні. Для хорошого цвітіння потрібна глибина в льотний період до 60 (см). Листя кругле, зелене з коричневим крапом. Площа покриття близько 100 (см), густим килимом з листя.

RUS. Водяная лилия Alanya, регистрационный номер в реестре питомника Waterlilia (Beloshapko W 4-19). Нимфея Аланья относится к персиковой группе нимфей, очень тёплый, насыщенный цвет. От первого ряда лепестков розового оттенка переходящих в жёлтые и оранжевые, в целом создаёт солнечную палитру персиковой тональности. Цветы средне - крупные 15-17 см. Нимфея Аланья с обильной листовой массой, идеально подходит для прудов где наблюдается перегрев воды и нужно как можно больше листовой массы для притенения. Особенно для прудов с рыбками, что бы в жаркие, знойные дни им было где укрыться от палящего солнца. Глубина посадки до 90 см.. Лучшие показатели на глубине до 70 см. (рекомендуемая). Нимфея Аланья может расти и на большей глубине, но это отразится на цветении. Для хорошего цветения необходима глубина в летный период до 60 см. Листья круглые, зелёные с коричневым крапом. Площадь покрытия около 100 см., густым ковром из листьев.

 

550 грн.