логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Siam Purple фото

Нимфея Siam Purple Кувшинка Сиам Пурпл Сиам Фиолетовая

Купити нимфея Siam Purple латаття сіам Пурпл в магазині латаття Waterlilia. В нашому магазині латаття представлено два розміри водяної лілії Siam Purple (Сіам Пурпл). "ЄВРОСТАНДАРТ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 2 літр (молода рослина). Вимагає перевалки у більший за об'ємом контейнер з внесенням комплексного добрива для нимфей. "VIP НІМФЕЯ" - вкорінена водяна лілія в контейнері об'ємом 7 літрів (маткова рослина). Повністю готове рішення для вашого ставка. Пересадку або перевалку не потрібно, добриво внесене. Можна відразу ставити в ставок. Німфея Siam Purple Латаття сіам Пурпл (Сіам Фіолетовий) унікальне латаття, перше зимостійке латаття з бузковими кольорами (група фіолетово - синіх нимфей). Перший день цвітіння - квіти бузкового кольору, височіють над поверхнею води. Пелюстки подальших днів мають різні відтінки синього, фіолетового, пурпурного і сереневого відтінку. Чим тепліше тим латаття ближче до синього кольору. У прохолодну погоду квіти бузково - рожеві. Латаття Siam Purple синя добре підійде для середніх ставків. Серед іншого латаття Siam Purple виділяється ще і красивим забарвленням листя. З низу лист має синьо - фіолетове крапление. Цвітіння водяної лілії Siam Purple групове, зазвичай супроводжується декількома кольорами одночасно. Латаття дуже рідкісне, преобрести синій сорт латаття Siam Purple можна у водних розплідниках за попереднім записом. На міжнародному конкурсі латаття в 2011 році в місті Дарем (Північна Кароліна) водяна лілія Siam Purple 1 зайняла перші місця в номінаціях краще нове латаття року і в номінації краще гібридне латаття (intersubgeneric waterlily). Глибина посадки в літній час 40 - 60 см. Взимку латаття повинне знаходиться нижче точки промерзання, що б корінь не потрапив в лід. Діаметр листя близько 25 см, квітів 12 - 15 см. В ставку водяна лілія Siam Purple займає один квадратний метр. Я пам'ятаю своє перше враження, коли в нашому розпліднику Waterlilia зацвіла перша синя квітка водяної лілії Siam Purple, захопленню не було межі. І кожного разу коли підходив до цього сорту, надовго залишався милуватися диво квіткою.

RUS. Купить нимфея Siam Purple кувшинка Сиам Пурпл в магазине кувшинок Waterlilia. В нашем магазине кувшинок представлено два размера водяной лилии Siam Purple (Сиам Пурпл). "ЕВРОСТАНДАРТ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 2 литр (молодое растение). Требует перевалки в больший по объёму контейнер с внесением комплексного удобрения для нимфей. "VIP НИМФЕЯ" - укоренённая водяная лилия в контейнере объёмом 7 литров (маточное растение). Полностью готовое решение для вашего пруда. Пересадки или перевалки не требуется, удобрение внесено. Можно сразу ставить в пруд. Нимфея Siam Purple Кувшинка Сиам Пурпл (Сиам Фиолетовый) уникальная кувшинка, первая зимостойкая кувшинка с сиреневыми цветами (группа фиолетово - синих нимфей). Первый день цветения - цветы сиреневого цвета, возвышаются над поверхностью воды. Лепестки последующих дней имеют разные оттенки синего, фиолетового, пурпурного и сереневого оттенка. Чем теплее тем кувшинка ближе к синему цвету. В прохладную погоду цветы сиренево - розовые. Кувшинка Siam Purple синяя хорошо подойдёт для средних прудов. Среди других кувшинок Siam Purple выделяется ещё и красивой окраской листьев. С низу лист имеет сине - фиолетовое крапление. Цветение водяной лилии Siam Purple групповое, обычно сопровождается несколькими цветами одновременно. Кувшинка очень редкая, преобрести синий сорт кувшинки  Siam Purple можно в водных питомниках по предварительной записи. На международном конкурсе кувшинок в 2011 году в городе Дарем (Северная Каролина) водяная лилия Siam Purple 1 заняла первые места в номинациях лучшая новая кувшинка года и в номинации лучшая гибридная кувшинка (intersubgeneric waterlily). Глубина посадки в летнее время 40 - 60 см. Зимой кувшинка должна находится ниже точки промерзания, что бы корень не попал в лёд. Диаметр листьев около 25 см., цветов 12 - 15 см. В пруду водяная лилия Siam Purple занимает один квадратный метр. Я помню своё первое впечатление, когда в нашем питомнике Waterlilia зацвёл первый синий цветок водяной лилии Siam Purple, восхищению не было предела. И каждый раз когда подходил к этому сорту, надолго оставался любоваться чудо цветком. Что бы купить нимфею Siam Purple 2 на территории России просим посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Siam Purple 2

 

1000 грн.