логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Mayla фото

Nymphaea Mayla (Кувшинка Майла)

Водяная лилия Mayla - самая красивая и обильно цветущая из розовых кувшинок. Кувшинка Mayla селекция Кирка Строна 1993 г.

Сорт водяной лилии Mayla неприхотливый в выращивании, очень хорошо приживается, размножается и обильно цветёт. Цветы у кувшинки Mayla ярко - розовые, полумахровые. Диаметр цветка: 18 - 20 см. Глубина посадки: 0,8 - 1,0 м. Площадь покрытия (кв.м.): 1,0 - 1,5. Период цветения : май-октябрь

Сорт кувшинки Mayla фаворит среди других кувшинок с розовыми цветами. Отличается яркостью и крупным размером цветов, имеет хорошее, обильное цветение.

Водяная лилия Mayla хорошо зарекомендовала себя среди любителей водных цветов. Все фотосессии с кувшинками в основном проводятся с нимфеей Mayla. Цветы очень эффектные, неповторимые.

Однозначно рекомендую преобрести кувшинку Mayla в свой пруд, 100% что кувшинка станет вашей любимицей.

Что бы купить нимфею Mayla на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Mayla

 

 

700 грн.