логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Black Princess фото

Нимфея Black Princess Нимфея Блэк Принцесс Нимфея Чёрная Принцесса

Nymphaea Black Princess (Німфея Блэк Принцес). Латаття Чорна Принцеса, селекція Перрі Д. Слокума 1998 року - це колекційний, морозостійкий сорт, що добре зарекомендував себе навіть в холодні зими, що не одноразово перевірене в нашому розпліднику. Невибагливий, легко переносить пересадку упродовж усього літнього сезону. Цвітіння щедре, аж до вересня. Найбільш активне цвітіння спостерігається вже у дорослої рослини латаття Black Princess, коли на одному кущу водяної лілії одночасно може цвісти близько 5 - 8 бутонів. Пелюстки квітів по колу мають насичений бордовий колір, як червоне вино. У дорослої рослини колір кольорів більше насичений, темно бордовий з відливом, ближче до центру бутона колір пелюсток починає згущуватися в чорний, але повністю ним не стає, нагадуючи венозну кров. Листя у водяної лілії Black Princess круглої форми, досягають діаметру близько 20 см. Водяна лілія Nymphaea Black Princess (Блэк Принцес) підходить для середніх і великих ставків. Для нимфеи Black Princess найбільш комфортна глибина близько 70 - 100 см. Любить сонячні місця водойми, але добре росте і в підлозі тіні. По красі своїх кольорів латаття Блэк Принцес (Чорна принцеса) один з найдивовижніших і найкрасивіших сортів латаття на сьогодні. Я однозначно рекомендую поселити у своєму ставку латаття Nymphaea Black Princess. Nymphaea Black Princess дуже добре наростає і може покривати до 1,5 м. поверхні води. У водяної лілії Black Princess (Чорна принцеса) марлиаковский тип кореневища, добре ділиться і дуже акуратно разростается при цьому формується дуже акуратний кущ. Сорт nymphaea Black Princess вийшов при схрещуванні nymphaea Perry's Fire Opal + nymphaea Pamela.

RUS. Nymphaea Black Princess (Нимфея Блэк Принцесс) Кувшинка Чёрная Принцесса, селекция Перри Д. Слокума 1998 года - это коллекционный, морозоустойчивый сорт, хорошо зарекомендовавший себя даже в холодные зимы, что не однократно проверено в нашем питомнике. Неприхотливый, легко переносит пересадку на протяжении всего летнего сезона. Цветение обильное, вплоть до сентября. Наиболее активное цветение наблюдается уже у взрослого растения кувшинки Black Princess, когда на одном кусту водяной лилии одновременно может цвести около 5 - 8 бутонов. Лепестки цветов по окружности имеют насыщенный бордовый цвет, как красное вино. У взрослого растения цвет цветов более насыщенный, тёмно бордовый с отливом, ближе к центру бутона цвет лепестков начинает сгущаться в черный, но полностью им не становится, напоминая венозную кровь. Листья у водяной лилии Black Princess круглой формы, достигают диаметра около 20 см. Водяная лилия Nymphaea Black Princess (Блэк Принцесс) подходит для средних и больших прудов. Для нимфеи Black Princess наиболее комфортная глубина порядка 70 - 100 см. Любит солнечные места водоёма, но хорошо растёт и в полу тени. По красоте своих цветов кувшинка Блэк Принцесс (Чёрная принцесса) одна из самых удивительных и красивейших сортов кувшинок на сегодняшний день. Я однозначно рекомендую поселить в своём пруду кувшинку Nymphaea Black Princess. Nymphaea Black Princess очень хорошо нарастает и может покрывать до 1,5 м. поверхности воды. У водяной лилии Black Princess (Чёрная принцесса) марлиаковский тип корневища, хорошо делится и очень аккуратно разростается при этом формируется очень аккуратный куст. Сорт nymphaea Black Princess получился при скрещивании nymphaea Perry's Fire Opal + nymphaea Pamela. Что бы купить нимфею Black Princess на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Black Princess

 

700 грн.