логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Pink Grapefruit фото

Nemphaea Pink Grapefruit Кувшинка Пинк Грейпфрут Розовый Грейпфрут

Водяна лілія Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) невибагливий, добре зимуючий і рясно квітучий сорт. Селекція Кирка Строна 1997 р. По спостереженню за лататтям Nymphaea Pink Grapefruitт в нашому розпліднику можу сказати, що сорт дуже красивий в цвітінні не лише рясністю але і розміром самої квітки, яка при наших вимірах достигет 20 см. Це досить великий розмір квіток для латаття і в ставку виглядає дуже привабливо. Квітку включає поєднання трьох кольорів; персиковий, рожевий і жовтий, що надає йому барвисту оригінальність. Листя у сорту латаття Nymphaea Pink Grapefruit декоративне оливкового кольору і прикрашені коричневим краплением. Латаття Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) універсальне в посадці, ідеально підходить для середніх і великих ставків, глибиною близько 50 - 120 см. Площа покриття води листовою масою у Водяної лілії Пинк Грейпфрут складає близько 100 - 130 см. При посадці Водяну лілію Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) необхідно удобрити комплексним добривом для нимфей для успішного вкорінення і щедрого цвітіння. Водяна лілія Pink Grapefruit це колекційний сорт, крупно - цветкой. Усі відвідувачі нашого розплідника залишають тільки позитивні відгуки про сорт німфеи Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут), багато у кого ще не було цього сорту преобретают його. А через час після висадки латаття у своїх ставках передзвонюють нам із словами вдячності. Це дійсно дуже красивий і вражаючий сорт.

RUS. Водяная лилия Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) неприхотливый, хорошо зимующий и обильно цветущий сорт. Селекция Кирка Строна 1997 г. По наблюдению за кувшинкой Nymphaea Pink Grapefruitт в нашем питомнике могу сказать, что сорт очень красив в цветении не только обильностью но и размером самого цветка, который при наших замерах достигет 20 см. Это довольно крупный размер цветков для кувшинок и в пруду смотрится очень привлекательно. Цветок включает в себя сочетание трёх цветов; персиковый, розовый и жёлтый, что придаёт ему красочную оригинальность. Листья у сорта кувшинки Nymphaea Pink Grapefruit декоративные оливкового цвета и украшены коричневым краплением. Кувшинка Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) универсальна в посадке, идеально подходит для средних и больших прудов, глубиной около 50 - 120 см. Площадь покрытия воды листовой массой у Водяной лилии Пинк Грейпфрут составляет около 100 - 130 см. При посадке Водяную лилию Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут) необходимо удобрить комплексным удобрением для нимфей для успешного укоренения и обильного цветения. Водяная лилия Pink Grapefruit это коллекционный сорт, крупно/цветкой. Все посетители нашего питомника оставляют только позитивные отзывы о сорте нимфеи Nymphaea Pink Grapefruit (Пинк Грейпфрут), многие у кого ещё не было данного сорта преобретают его. А через время после высадки кувшинки в своих прудах перезванивают нам со словами благодарности. Это действительно очень красивый и впечатляющий сорт. Что бы купить нимфею Pink Grapefruit на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Pink Grapefrui

 

600 грн.