логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Карпы кои Микс фото

Карпы Кои жёлтые с чёрными пятнами двухцветные

Коропи Коі жовті з чорними плямами (двох кольорові). У Коропів Коі основний колір жовтий, може бути помаранчевий з густим чорним краплением по спині. Карпи Коі вирощуються в Україні. Зимують в ставках відкритого виду що відповідають усім вимогам змісту риби в зимових умовах. Карпи Коі швидко ростуть і звикають до своїх власників. Швидко звикають годуванню з рук. Розмірний ряд Коропів Коі 6 - 7 (см) і 9 - 11 (см) Відправка в усі міста України. При замовленні коропів Коі менш ніж на 250 грн, до вартості замовлення буде додана вартість упаковки 50 грн.

RUS. Карпы Кои жёлтые с чёрными пятнами (двух цветные). У Карпов Кои основной цвет жёлтый, может быть оранжевый с густым чёрным краплением по спине. Карпы Кои выращиваются в Украине. Зимуют в прудах открытого вида соответствующих всем требованиям содержания рыбы в зимних условиях. Карпы кои быстро растут и привыкают к своим владельцам. Быстро привыкают кормлению из рук. Размерный ряд Карпов Кои 6 - 7 (см.) и 9 - 11 (см.). Отправка во все города Украины. При заказе карпов Кои менее чем на 250 грн., к стоимости заказа будет добавлена стоимость упаковки 50 грн.

100 грн.