логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Карпы кои Микс фото

Карпы Кои жёлтые и оранжевые одноцветные

Коропи Коі жовті і помаранчеві (мальок) для садових ставків вирощені в Україні і можуть зимувати у відкритих ставках тих, що відповідають усім нормам змісту риби в зимовий період. Коропи Коі швидко ростуть, легко звикають до своїх власників і беруть корм з рук. Розмірний ряд Коропів Коі 6 - 7 (см), 9 - 11 (см), 19 - 22 (см), 28 - 35 (см). Відправка в усі міста України. При замовленні коропів Коі менш ніж на 250 грн, до вартості замовлення буде додана вартість упаковки 50 грн.

RUS. Карпы Кои жёлтые и оранжевые (малёк) для садовых прудов выращенные в Украине и могут зимовать в открытых прудах отвечающих всем нормам содержания рыбы в зимний период. Карпы Кои быстро растут, легко привыкают к своим владельцам и берут корм из рук. Размерный ряд Карпов Кои 6 - 7 (см.), 9 - 11 (см.), 19 - 22 (см.), 28 - 35 (см.). Отправка во все города Украины. При заказе карпов Кои менее чем на 250 грн., к стоимости заказа будет добавлена стоимость упаковки 50 грн.

50 грн.