логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Карпы Кои Микс фото

Карпы Кои светлые кремовые серебристые одноцветные

Коропи Коі світлі кремові сріблясті (однотонні). Коропи Коі світлі наближені до білого кольору або кремовому частіше бувають сріблясті. Такими кольорами добре розбавляти яскраві забарвлення інших колірних груп коропів Коі і в зграйці рибок цей контраст буде добре видимий. Коропи Коі вирощені в Україні і придатні для утримання в садових ставках. У зимовий час Коропи Коі можуть залишатися в ставку, якщо він повністю підготовлений для зимівлі Коропів Коі. Розмірний ряд Коропів Коі 6 - 7 (см) і 9 - 11 (см). Відправка в усі міста України. При замовленні коропів Коі менш ніж на 250 грн, до вартості замовлення буде додана вартість упаковки 50 грн.

RUS. Карпы Кои светлые кремовые серебристые (однотонные). Карпы Кои светлые приближённые к белому цвету или кремовому чаще бывают серебристые. Такими цветами хорошо разбавлять яркие окраски других цветовых групп Карпов Кои и в стайке рыбок этот контраст будет хорошо просматриваться. Карпы Кои выращены в Украине и пригодны для содержания в садовых прудах. В зимнее время Карпы Кои могут оставаться в пруду, если он полностью подготовлен для зимовки Карпов Кои. Размерный ряд Карпов Кои 6 - 7 (см.) и 9 - 11 (см.) Отправка во все города Украины. При заказе карпов Кои менее чем на 250 грн., к стоимости заказа будет добавлена стоимость упаковки 50 грн.

50 грн.