логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Карпы кои Микс фото

Карпы Кои белые с оранжевыми пятнами двухцветные

Коропи Коі білі з помаранчевими плямами (двох кольорові). Іноді плями можуть бути темно помаранчеві або помаранчевий - червоні або помаранчевий - жовті. З віком яскравість кольору ставатиме яскравіше. Карпи Коі вирощені в Україні, пристосовані до нашого клімату. Розмірний ряд Коропів Коі 6 - 7 (см) і 9 - 11 (см). Відправка в усі міста України. При замовленні коропів Коі менш ніж на 250 грн, до вартості замовлення буде додана вартість упаковки 50 грн.

RUS. Карпы Кои белые с оранжевыми пятнами (двух цветные). Иногда пятна могут быть тёмно оранжевые или оранжево - красные или оранжево - жёлтые. С возрастом яркость цвета будет становиться ярче. Карпы Кои выращены в Украине, приспособлены к нашему климату. Размерный ряд Карпов Кои 6 - 7 (см.) и 9 - 11 (см.). Отправка во все города Украины. При заказе карпов Кои менее чем на 250 грн., к стоимости заказа будет добавлена стоимость упаковки 50 грн.

100 грн.