логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Inner Light фото

Nymphaea "Inner Light" жёлтая

Водяна лілія Inner Light ( Латаття Иннер Лайт) зобов'язана своєю назвою кольору бутонів. Бутон латаття має ясно - жовті липестки по краях і до центру згущується в гарячо - жовте світіння, від сюди і назва латаття, яка переводиться як латаття "Внутрішнє Світло". Квітка латаття Inner Light знаходиться над поверхнею води і досягає більше 15 (см) в діаметрі. Листя молодої рослини має коричневий відтінок, і в процесі зростання набули більше насиченого темно-зеленого кольору з коричневим візерунком. У діаметрі листя не перевищує 20 (см), а площа покриття водної поверхні може досягати до 150 (см). Водяна лілія Inner Light, селекція Kirk Strawn 1997 року. Родовід N.Nigel + N. Mexicana. Цвітіння латаття Inner Light починається навесні і триває до осені. Водяна лілія Inner Light починає цвісти раніше інших нимфей і виділяється особливим щедрим цвітінням. Посадка водяної лілії Inner Light універсальна, глибина посадки від 40 до 90 (см). Корені у латаття Inner Light дуже добре наростають і їм потрібний простір у вигляді просторого контейнера. Латаття Inner Light добре переносить зимівлю, без додаткового відходу. При посадці раджу вносити в грунт - комплексне добриво для нимфей.

RUS. Водяная лилия Inner Light ( Кувшинка Иннер Лайт) обязана своим названием цвету бутонов. Бутон кувшинки имеет светло - желтые липестки по краям и к центру сгущается в гарячо - желтое свечение, от сюда и название кувшинки, которое переводится как кувшинка "Внутренний Свет". Цветок кувшинки Inner Light находится над поверхностью воды и достигает более 15 (см.) в диаметре. Листья молодого растения имеют коричневатый оттенок, и в процессе роста приобретают более насыщенный темно-зеленый цвет с коричневым узором. В диаметре листья не превышают 20 (см.), а площадь покрытия водной поверхности может достигать до 150 (см.). Водяная лилия Inner Light, селекция Kirk Strawn 1997 года. Родословная N.Nigel + N. Mexicana. Цветение кувшинки Inner Light начинается весной и продолжается до осени. Водяная лилия Inner Light начинает цвести раньше других нимфей и выделяется особым обильным цветением. Посадка водяной лилии Inner Light универсальная, глубина посадки от 40 до 90 (см.). Корни у кувшинки Inner Light очень хорошо нарастают и им необходимо пространство в виде просторного контейнера. Кувшинка Inner Light хорошо переносит зимовку, без дополнительного ухода. При посадке советую вносить в грунт - комплексное удобрение для нимфей Что бы купить нимфею Inner Light на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Inner Light

 

500 грн.