логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Nymphaea Marliacea Chromatella (Кувшинка Марлиака Хромателла) с жёлтыми цветами фото

Водяная лилия Хромателла жёлтая

Купити водяна лілія Marliacea Chromatella (Купити латаття Марлиака Хромателла). Квіти: жовті, класичної форми. Чим тепліше довкілля тим жовтий колір квітки має більше насичений колір. Діаметр квітки : 15-18см. Глибина посадки : 0,5-0,8м. Площа покриття 1 кв.м. Період цвітіння : червень-жовтень. Латаття Marliacea Chromatella селекції Латур-Марлиака 1887 р. Латаття Хромателла (Marliacea Chromatella) - сортове багаторічні водна рослина, корені якої знаходяться під водою в грунті. Листя і квіти знаходяться на поверхні води. Бутон у латаття жовтий з помаранчевими тичинками. Відноситься до найяскравішої колірної групи. Лимонно-жовтий букет надовго затримає ваш погляд і радуватиме своєю пишністю. Квіти у латаття бувають від середніх до великих - діаметром 15-20 см, дуже ароматні. Цвітіння відбувається з червня і до перших заморозків. Листя нимфеи має коричневі розлучення, що є додатковою прикрасою цього сорту і його унікальністю і досягають 15-18 см в діаметрі. Переносить невелику тінь, але краще всього цвіте за умов хорошої освітленості. Як грунт краще використати суміш мулу і глини - родючу глину. Глибина висадки універсальна 50-130 см. Площа покриття 100-120 см. Догляд за водяною лілією зводиться до обрізання відцвілих бутонів і жовтого листя. Пелюстки квітів можна використати з лікувальною метою. Наприклад, для приготування чаю. Можлива відправка рослин поштою.

RUS. Купить водяная лилия Marliacea Chromatella (Купить кувшинка Марлиака Хромателла). Цветы: жёлтые,классической формы. Чем теплее окружающая среда тем жёлтый цвет цветка имеет более насыщенный цвет. Диаметр цветка: 15-18см. Глубина посадки: 0,5-0,8м. Площадь покрытия 1 кв.м. Период цветения: июнь-октябрь. Кувшинка Marliacea Chromatella селекции Латур-Марлиака 1887 г. Кувшинка Хромателла (Marliacea Chromatella) - сортовое многолетние водное растение, корни которого находятся под водой в грунте. Листья и цветы находятся на поверхности воды. Бутон у кувшинки жёлтый с оранжевыми тычинками. Относится к самой яркой цветовой группе. Лимонно-жёлтый букет надолго задержит ваш взгляд и будет радовать своим великолепием. Цветы у кувшинки бывают от средних до крупных - диаметром 15-20 см, очень ароматные. Цветение происходит с июня и до первых заморозков. Листья нимфеи имеют коричневые разводы, что является дополнительным украшением данного сорта и его уникальностью и достигают 15-18 см в диаметре. Переносит небольшую тень, но лучше всего цветет при условиях хорошей освещенности. Как грунт лучше использовать смесь ила и глины - плодородную глину. Глубина высадки универсальная 50-130 см. Площадь покрытия 100-120 см. Уход за водяной лилией сводится к обрезке отцветших бутонов и желтых листьев. Лепестки цветов можно использовать в лечебных целях. Например, для приготовления чая. Возможна отправка растений почтой. Что бы купить нимфею Marliacea Chromatella на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Marliacea Chromatella

 

300 грн.