логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Нимфея Flammea Хит продаж фото

Фламея бело-красная (USA) американка

Купити водяна лілія Marliacea Flammea (Купити латаття Marliacea Flammea, купити нимфею Марлиака Фламмея). Латаття Marliacea Flammea (нимфея Полум'я) селекції Латур-Марлиака 1894 г. Має біло-червоні квіти, середніх розмірів 15 - 17 см. Крайні пелюстки білого кольору і до серцевини відбувається перехід в перламутровий червоний колір (ефект полум'я). Листя велике, яскраво-зелене, округлої форми. Невибагливий сорт, добре зимує. Універсальна посадка від 40 до 130 см. Площа покриття 100 - 120 см. Водяна лілія Marliacea Flammea підійде для ставків будь-якого розміру. Інтенсивність зростання латаття залежить від глибини водойми, часу, проведеному на сонце, температури води, складу води і грунту. Усі ці чинники зводяться до забезпечення простих природних умов, нюансів посадки і елементарного, мінімального уходу. Біло - червоне латаття Marliacea Flammea відрізняється ніжним, тривалим цвітінням. Нерідко на листі рослини можна побачити жаб. А яскрава квітка притягає комах: бджілок, джмелів і метеликів. Наша думка, нимфея Marliacea Flammea відмінний, перевірений сорт в нашому розпліднику, добре зимує і абсолютно невибаглива у вирощуванні. У нашому розпліднику проводилися посадки на глибині 40 см, 60 см, 100 см, і 140 см На усіх цих глибинах латаття Marliacea Flammea добре розвивалося і мало щедре цвітіння, яке властиве цьому сорту і виділяє його на тлі усього ставка. Цей сорт ми рекомендуємо як новачкам так і любителям нимфей із стажем. Раджу при посадці вносити в грунт комплексне добриво для нимфей.

RUS. Купить водяная лилия Marliacea Flammea (Купить кувшинку Marliacea Flammea, купить нимфею Марлиака Фламмея). Кувшинка Marliacea Flammea (нимфея Пламя) селекции Латур-Марлиака 1894 г.. Имеет бело-красные цветы, средних размеров 15 - 17 см. Крайние лепестки белого цвета и к сердцевине происходит переход в перламутрово красный цвет (эффект пламени). Листья крупные, ярко-зелёные, округлой формы. Неприхотливый сорт, хорошо зимует. Универсальная посадка от 40 до 130 см. Площадь покрытия 100 - 120 см. Водяная лилия Marliacea Flammea подойдет для прудов любого размера. Интенсивность роста кувшинки зависит от глубины водоёма, времени, проведенному на солнце, температуры воды, состава воды и грунта. Все эти факторы сводятся к обеспечению простых природных условий, нюансам посадки и элементарному, минимальному уходу. Бело - красная кувшинка Marliacea Flammea отличается нежным, продолжительным цветением. Нередко на листьях растения можно увидеть лягушек. А яркий цветок привлекает насекомых: пчелок, шмелей и бабочек. Наше мнение, нимфея Marliacea Flammea отличный, проверенный сорт в нашем питомнике, хорошо зимует и абсолютно неприхотлив в выращивании. В нашем питомнике проводились посадки на глубине 40 см., 60 см., 100 см, и 140 см. На всех этих глубинах кувшинка Marliacea Flammea хорошо развивалась и имела обильное цветение, которое присущее данному сорту и выделяет его на фоне всего пруда. Этот сорт мы рекомендуем как новичкам так и любителям нимфей со стажем. Советую при посадке вносить в грунт комплексное удобрение для нимфей. Что бы купить нимфею Marliacea Flammea на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Marliacea Flammea.

550 грн.