логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кувшинка Attraction фото

Водяная лилия Аттракцион красная

Купити водяну лілію Attraction, купити кушинку Attraction, купити нимфею Attraction в Україні. Водяна лілія Attraction відноситься до червоної колірної групи, за розміром до великих сортів з кольорами що досягають близько 20 см в діаметрі. Німфея Attraction селекція Латур-Марлиака (1910 р.). Червоні з яскраво-жовтими тичинками класичної форми квітки. Пелюстки першого ряду плавно переходять в червоно - білий відтінок. Квіти можуть распологаться як над водою так і на її поверхні, це в першу чергу залежить від глибини посадки. У дорослого куща квітки діаметром 18 - 22 см, мають легкий аромат під час утворення пилку. Цвіте рясно з червня по вересень. Листя велике, яскраво зелене. Площа покриття близько 120 см. Глибина висадки універсальна 40 - 180 см. Сорт латаття Attraction невибагливий у вирощуванні, добре почуває себе як в півтіні, так і на сонячних місцях водойми. Морозостійкий сорт, зимує без проблем. Головна умова успішної зимівлі, що б корінь не потрапив у зону обмерзання. На нашу думку кращий сорт серед червоного латаття, якщо враховувати усі якості і вартість нимфеи. Відгуки про водяну лілію Attraction завжди найпозитивніші, це і не дивно, досить один раз побачити як цвіте цей гібрид. Випускаючи червоні квіти букетами, опоясані красивими яскраво зеленим листям. В середині літа, коли стає дуже жарко, для латаття це самий кращий період, вона розкривається в усій своїй красі. І саме в цей період сорт Attraction має дуже великі і яскраві квіти. При посадки в дрібні ставки глибиною біля 40см., у латаття сорту Attraction листя і квіти будуть распологаться трохи вище за поверхню води у вигляді красивого кулястого кущика з красивим букетом червоних квітів. Німфею Attraction можна висаджувати в натуральних ставках, озерах і затонах річок сильних течій, що не мають. Пелюстки квітів можна використати для приготування чаю або добавку до нього (провівши попередню ферментацію, використовуючи заморожування і скручування пелюсток з подальшою сушкою). За легендою чай з пелюсток червоного латаття дуже корисний для чоловіків, востанавливает і зміцнює чоловічу силу. Латаття Attraction є в наявності в нашому розпліднику, відправка по усій Україні.

RUS. Купить водяную лилию Attraction, купить кушинку Attraction, купить нимфею Attraction в Украине. Водяная лилия Attraction относится к красной цветовой группе, по размеру к крупным сортам с цветами достигающими около 20 см. в диаметре. Нимфея Attraction селекция Латур-Марлиака (1910 г.). Красные с ярко-жёлтыми тычинками классической формы цветки. Лепестки первого ряда плавно переходят в красно - белый оттенок. Цветы могут распологаться как над водой так и на её поверхности, это в первую очередь зависит от глубины посадки. У взрослого куста цветки диаметром 18 - 22 см., имеют лёгкий аромат во время образования пыльцы. Цветёт обильно с июня по сентябрь. Листья крупные, ярко зелёные. Площадь покрытия около 120 см. Глубина высадки универсальная 40 - 180 см. Сорт кувшинки Attraction неприхотлив в выращивании, хорошо чувствует себя как в полутени, так и на солнечных местах водоёма. Морозоустойчивый сорт, зимует без проблем. Главное условие успешной зимовки, что бы корень не попал в зону обледенения. По нашему мнению лучший сорт среди красных кувшинок, если учитывать все качества и стоимость нимфеи. Отзывы о водяной лилии Attraction всегда самые положительные, это и не удивительно, достаточно один раз увидеть как цветёт данный гибрид. Выпуская красные цветы букетами, опоясанные красивыми ярко зелёными листьями. В середине лета, когда становится очень жарко, для кувшинки это самый лучший период, она раскрывается во всей своей красе. И именно в этот период сорт Attraction имеет очень крупные и яркие цветы. При посадки в мелкие пруды глубиной около 40см., у кувшинки сорта Attraction листья и цветы будут распологаться чуть выше поверхности воды в виде красивого шарообразного кустика с красивым букетом красных цветов. Нимфею Attraction можно высаживать в натуральных прудах, озёрах и заводях рек не имеющих сильных течений. Лепестки цветов можно использовать для приготовления чая или добавку к нему (проведя предварительную ферментацию, используя заморозку и скручивание лепестков с последующей сушкой). По легенде чай из лепестков красной кувшинки очень полезен для мужчин, востанавливает и укрепляет мужскую силу. Кувшинка Attraction есть в наличии в нашем питомнике, отправка по всей Украине. Что бы купить нимфею Attraction на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Attraction

 

 

300 грн.