логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Водяная лилия Marliacea Albida фото

Водяная лилия Альбида белая (EUR) евро

Купити водяна лілія Marliacea Albida (Купити латаття Марлиака Альбида). Водяна лілія Marliacea Albida (Латаття Марлиака Альбида) селекція Латур - Марлиака 1880 року. Тип кореневища - Марлиак. Водяна лілія Marliacea Albida продається в трьох розмірних варіаціях: латаття вкорінене "євро стандарт" з 1 березня по 30 вересня і сголой кореневий "велика" і "американка". "Велика" і "Американка" продаються з квітучими бутонами, великим листям і добре розвиненим кореневищем, вирощуються в натуральному ставку на великих глибинах. У Євро стандарту наявність листя і квітів залежить від календарного циклу розвитку рослини. Перевагою такого варіанту є те що латаття вкорінене і їй не потрібно часу і ризику на вкорінення! Якщо Ви хочете придбати відразу великий нарощений кущ латаття Marliacea Albida з квітучими бутонами, добре розвиненим кореневищем і великим листям, треба вибрати варіант "велика" або для глибших водойм, річок, великих ставків і озер варіант "американка". Такі варіанти водяної лілії продається з червня до середини серпня. Варіація велике латаття це проміжний варіант між розміром "євро стандарт" і розміром варіації USA "американа". Водяна лілія Marliacea Albida. Латаття з чисто білими квітами і яскраво зеленим листям, дуже красиво виглядає у будь-якій водоймі. Сорт німфеі Marliacea Albida невибагливий, морозостійкий. Глибина посадки від 40 до 150 см, рекомендована 70 - 100 см. Площа покриття близько 100 см. У великих ставках до 130 см. Квіти латаття Marliacea Albida мають легкий аромат, цвітіння з червня по вересень. Діаметр квітів близько 12 - 15 см. Добре росте як в півтіні так і на сонячних місцях водойми. Водяна лілія Marliacea Albida одна з найпопулярнішого латаття на сьогодні. Рекомендую при посадці вносити комплексне добриво для нимфей.

RUS. Купить водяная лилия Marliacea Albida ( Купить кувшинку Марлиака Альбида). Водяная лилия Marliacea Albida (Кувшинка Марлиака Альбида) селекция Латур - Марлиака 1880 года. Тип корневища - Марлиак. Водяная лилия Marliacea Albida продаётся в трёх размерных вариациях: кувшинка укоренённая "евро стандарт" с 1 марта по 30 сентября и сголой корневой "крупная" и "американка". "Крупная" и "Американка" продаются с цветовыми бутонами, крупными листьями и хорошо развитым корневищем, выращиваются в натуральном пруду на больших глубинах. У Евро стандарта наличие листьев и цветовых бутонов зависит от календарного цикла развития растения. Преимуществом такого варианта есть то что кувшинка укоренённая и ей не требуется время и риск на укоренение! Если Вы хотите преобрести сразу крупный нарощенный куст кувшинки Marliacea Albida с цветовыми бутонами, хорошо развитым корневищем и крупными листьями, нужно выбрать вариант "крупная" или для более глубоких водоёмов, рек, больших прудов и озёр вариант "американка". Такие варианты водяной лилии продаётся с июня до середины августа. Вариация крупная кувшинка это промежуточный вариант между размером "евро стандарт" и размером вариации USA "американа". Водяная лилия Marliacea Albida. Кувшинка с чисто белыми цветами и ярко зелёными листьями, очень красиво смотрится в любом водоёме. Сорт нимфеи Marliacea Albida неприхотлив, морозоустойчив. Глубина посадки от 40 до 150 см., рекомендуемая 70 - 100 см. Площадь покрытия около 100 см. В больших прудах до 130 см. Цветы кувшинки Marliacea Albida имеют лёгкий аромат, цветение с июня по сентябрь. Диаметр цветов около 12 - 15 см. Хорошо растёт как в полутени так и на солнечных местах водоёма. Водяная лилия Marliacea Albida одна из самых популярных кувшинок на сегодняшний день. Рекомендую при посадке вносить комплексное удобрение для нимфей. Что бы купить нимфею Marliacea Albida на территории России прошу посетить сайт моих друзей и партнёров, для этого перейдите по следующей ссылке - нимфея Marliacea Albida

 

300 грн.