логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 і 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Улитки для прудов фото

Улитка для пруда

Равлик прудовик дуже корисний житель для ставка - справжній санітар. Равлики прудовики, як пилососи, чистять водний простір, де знімають наліт з листя рослин і частково живляться дрібними зеленими мікроводоростями. Равлики прудовики доїдають залишки їжі після риб, що дуже важливо, оскільки залишки їжі можуть перегниваючи бродити, утворюючи виділення газів, які згубно влият на рибу. Равлики прудовики невибагливі у вирощуванні, за ними не потрібний ніякий відхід. Равлики самостійно знаходять собі харчування, швидко розмножуються, легко переносять різкі перепади температур. Взимку - зимують в ставку. Дрібні улиточки які вилупилися з ікринок служать відмінним кормом для риб. Мінімальне замовлення равликів прудовиков - 10 шт. Для відправки в інші міста - равлики пакуються в поліетиленовий пакет з водою, який закачується киснем. При замовленні равликів прудовиков в нашому інтернет магазині Waterlilia - ви отримуєте безкоштовну упаковку.

RUS. Улитка прудовик очень полезный житель для пруда - настоящий санитар. Улитки прудовики, как пылесосы, чистят водное пространство, где снимают налёт с листьев растений и частично питаются мелкими зелёными микроводорослями. Улитки прудовики доедают остатки пищи после рыб, что очень важно, так как остатки пищи могут перегнивая бродить, образовывая выделение газов, которые губительно влият на рыбу. Улитки прудовики неприхотливы в выращивании, за ними не нужен ни какой уход. Улитки самостоятельно находят себе пропитание, быстро размножаются, легко переносят резкие перепады температур. Зимой - зимуют в пруду. Мелкие улиточки которые вылупились из икринок служат отличным кормом для рыб. Минимальный заказ улиток прудовиков - 10 шт. Для отправки в другие города - улитки пакуются в полиэтиленовый пакет с водой, который закачивается кислородом. При заказе улиток прудовиков в нашем интернет магазине Waterlilia - вы получаете бесплатную упаковку.

 

 

10 грн.