логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

понтедерия сердцелистная для пруда фото

Понтедерия сердцелистная

Купити Понтедерия серцелиста. Понтедерия серцелиста - багаторічна рослина з красивими фіолетовими суцвіттями. Листя стрелообразные, яскраво зелені. Глибина посадки до 40 см. Розмножується Понтедерия серцелиста кореневим приростом. Цвітіння починається в середині червня. Висаджувати Понтедерия серцелиста бажано в просторі контейнера. Понтедерия серцелиста добре разростается і за одно літо дає два - три нові пагони. Ділити дорослий кущ Понтедерии серцелистою краще навесні. Усі частинки дуже добре і швидко приживаються і вже в рік пересадки цвістимуть.

RUS. Купить Понтедерия сердцелистная. Понтедерия сердцелистная - многолетнее растение с красивыми фиолетовыми соцветиями. Листья стрелообразные, ярко зелёные. Глубина посадки до 40 см. Размножается Понтедерия сердцелистная корневым приростом. Цветение начинается в середине июня. Высаживать Понтедерия сердцелистная желательно в просторные контейнера. Понтедерия сердцелистная хорошо разростается и за одно лето даёт два - три новых побега. Делить взрослый куст Понтедерии сердцелистной лучше весной. Все делёнки очень хорошо и быстро приживаются и уже в год пересадки будут цвести. Понтедери сердцелистная хорошо смотрится в группе с другими водными растениями, например вахта трёхлистная

 

120 грн.