логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Кометы рыбки цветные фото

Кометы цветные

Розмір рибок Комета поділений на 3 категорії за розміром/ціні. 1-а категорія -сеголетка (2-3см.). 2-а категорія (6-7см.). 3-а категорія - годовички (9-11см.). У сучасному прудоводсте велику популярність набирає рибка - Комета. Яка виділяється своїм яскравим забарвленням, рухливістю і непримхливістю. Добре зимує. Не вимагає великого колличества корму. Риба комета чудово підходить для неглибоких дачних ставків і водойм більше, так само рибку - Комету можна містити і в домашніх акваріумах. Дуже яскраві рибки мають різні колірні забарвлення, абсолютно нешкідливі для водних рослин. Помаранчеві, золоті візерунки покривають її луску і роблять добре помітною у воді. До того ж, рибки Комети увесь час тримаються у верхніх шарах ставка, це дозволяє постійно спостерігати за ними і милуватися їх рухливістю. Швидко звикають до годування з рук, невибагливі, легко переносять різкі перепади температури, добре переносять зимівлю в ставку, глибиною не менше одного метра. Перший нерест у комет весняний, квітень - травень і триває в течії усього літа. Рибки Комети нерестяться порціями, відкладаючи ікру на рослини в мілководій зоні. У літній час можна не годувати. Відправка рибок Комета в усі міста України.

RUS. Размер рыбок Комета поделён на 3 категории по размеру/цене. 1-я категория -сеголетка (2-3см.). 2-я категория (6-7см.). 3-я категория - годовички (9-11см.). В современном прудоводсте большую популярность набирает рыбка - Комета. Которая выделяется своей яркой окраской, подвижностью и неприхотливостью. Хорошо зимует. Не требует большого колличества корма. Рыба комета отлично подходит для  неглубоких дачных прудов и водоёмов побольше, так же рыбку - Комету можно содержать и в домашних аквариумах. Очень яркие рыбки имеют разные цветовые окраски, абсолютно безвредны для водных растений. Оранжевые, золотые узоры покрывают её чешую и делают хорошо заметной в воде.К тому же, рыбки Кометы все время держатся в верхних слоях пруда, это позволяет постоянно наблюдать за ними и любоваться их подвижностью. Быстро привыкают к кормлению из рук, неприхотливые, легко переносят резкие перепады температуры, хорошо переносят зимовку в пруду, глубиной не менее одного метра. Первый нерест у комет весенний, апрель - май и продолжается в течении всего лета. Рыбки Кометы нерестятся порциями, откладывая икру на растения в мелководной зоне. В летнее время можно не кормить. Отправка рыбок Комета во все города Украины

Купить комету в Харькове в интернет магазине Waterlilia. Высылаем декоративных рыб по Украине.

100 грн.