логотип Киевстара 097 330 21 31  | логотип МТС 050 710 25 99

Пусто

Сумма: 0.00 грн.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН WATERLILIA

ВІДПРАВКА ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ КРУГЛИЙ РІК, ОПТОМ І УРОЗДРІБ! ПРИ ФОРМУВАННІ ЦІНИ НА ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРАВИЛА - ЦІНА / ЯКІСТЬ!

МИ НЕ ПРОДАЄМО ВІДРІЗАНІ КОРЕНІ НІМФЕЙ, ОСКІЛЬКИ ЇХ НЕОБХІДНО УКОРІНИТИ І ДОРОСТИТИ В ОСОБЛИВИХ УМОВАХ ПЕРШ НІЖ ПОСТАВИТИ В СТАВОК! ТАКІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ МОЖУТЬ НЕ ЗАЦВІСТИ В РІК ПОСАДКИ!

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ГОТОВІ ВКОРІНЕНІ КУЩІ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ В КОНТЕЙНЕРІ ОБ'ЄМОМ 2 І 7 ЛІТРІВ, УДОБРЕНІ З ПОЖИВНИМ ГРУНТОМ - ЦЕ КРАЩИЙ І НАДІЙНІШИЙ ВАРІАНТ ВОДЯНИХ ЛІЛІЙ ДЛЯ КУПІВЛІ ОСКІЛЬКИ НЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ І РИЗИКУ НА ВКОРІНЕННЯ!

ГАРАНТІЯ НА УСІ ВОДЯНІ ЛІЛІЇ ПРИДБАНІ В НАШОМУ РОЗПЛІДНИКУ!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВОДЯНІ ЛІЛІЇ - ЖИВІ ІСТОТИ, ВИМАГАЮТЬ УВАГИ І ДОГЛЯДУ, НАШ РОЗПЛІДНИК ДАВ ЇМ ХОРОШИЙ СТАРТ - ВІЗЬМІТЬ ЇХ В ДОБРІ РУКИ, ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО НИХ І ВОНИ ПОРАДУЮТЬ ВАС КРАСИВИМИ КВІТАМИ!

Карпы Кои фото

Карпы Кои

Розмір рибок 15 - 17 (см) Мікс. Основне забарвлення жовте, помаранчеве, пісочне. Розплідник Waterlilia пропонує Коропів Які тільки власного виробництва. Українські Коропи Які повністю адаптовані до наших кліматичних умов. Холодноводные, легко переносять зимівлю в садових ставках за умови, що ставок соответсвует вимогам за змістом карів які у тому числі і в зимовий період. Відправка Коропів Які поштою здійснюється в поліетиленових пакетах із закачуванням кисню, потім пакет пакується в гофрокартонную упаковку і вирушає в місто замовника. Увага! При замовленні коропів які на суму менше 250 гр. до ціни на рибку додається вартість упаковки ( 50 гр.). Карпи Які бувають жовті, помаранчеві, білі, плямисті монохромні і кольорові. Вони адаптовані до нашого клімату, добре зимують в ставках глибиною не менше одного метра. У зграйці дуже активні, швидко звикають до годування з рук. Зараз Короп Які - популярна декоративна риба, її охоче колекціонують і селекціонують. Ціни за лоти з Японії обчислюються тисячами і десятками тисяч доларів. Проводяться спеціальні змаганні виставки на яких в різних номінаціях визначаються переможці. Критеріями для вибору почесних призерів може бути забарвлення і форма тварини. У Європі, цей вид теж популярний, наприклад в Голландії успіхом користується Які шоу. Американці теж дуже люблять похвалитися один перед одним своїми вихованцями. Короп Які в Україні з'явився відносно нещодавно. Десятиліття тому складно було "дістати" цю рибу. Виняток становили приватні колекції. Сьогодні ситуація змінилася і коропа можна побачити навіть у фонтанах торгових центрів. Рибне господарство знаходиться в Мерефе, Харківська область. Купити / замовити коропів Коі в Україні можна в інтернет магазині Waterlilia, оформивши замовлення або в телефонному режимі.

RUS. Размер рыбок 15 - 17 (см.) Микс. Основной окрас жёлтый, оранжевый, песочный. Питомник Waterlilia предлагает Карпов Кои только собственного производства. Украинские Карпы Кои полностью адаптированы к нашим климатическим условиям. Холодноводные, легко переносят зимовку в садовых прудах при условии, что пруд соответсвует требованиям по содержанию каров кои в том числе и в  зимний период. Отправка Карпов Кои почтой осуществляется в полиэтиленовых пакетах с закачкой кислорода, затем пакет пакуется в гофрокартонную упаковку и отправляется в город заказчика. Внимание! При заказе карпов кои на сумму менее 250 гр. к цене на рыбку добавляется стоимость упаковки ( 50 гр.). Карпы Кои бывают жёлтые, оранжевые, белые, пятнистые монохромные и цветные. Они адаптированы к нашему климату, хорошо зимуют в прудах глубиной не менее одного метра. В стайке очень активные, быстро привыкают к кормлению с рук. Сейчас Карп Кои - популярная декоративная рыба, её охотно коллекционируют и селекционируют. Цены за лоты из Японии исчисляются тысячами и десятками тысяч долларов. Проводятся специальные соревновании выставки на которых в разных номинациях определяются победители. Критериями для выбора почетных призеров может быть окраска и форма животного. В Европе, данный вид тоже популярен, например в Голландии успехом пользуется Кои шоу. Американцы тоже очень любят похвастаться друг перед другом своими питомцами. Карп Кои в Украине появился относительно недавно. Десятилетие назад сложно было "достать" эту рыбу. Исключение составляли частные коллекции. Сегодня ситуация изменилась и карпа можно увидеть даже в фонтанах торговых центров.

Рыбное хозяйство находится в Мерефе, Харьковская область. Купить/заказать карпов кои в Украине можно в интернет магазине Waterlilia, оформив заказ или в телефонном режиме.

200 грн.